poczetchorzowian.pl

Zaprezentowana ze strony Rafała Brzozowskiego przyśpiewka za kiepska na finał zawodów Eurowizji! Niewesołe zakończenie przygody Rafała Brzozowskiego na Eurowizji.

Zaprezentowana ze strony Rafała Brzozowskiego przyśpiewka za kiepska na finał zawodów Eurowizji! Niewesołe zakończenie przygody Rafała Brzozowskiego na Eurowizji.

28.05.2021, 10:06

Powinniśmy wiedzieć o tym, iż nasza ojczyzna przeważnie nie ujmowała publiki podczas zawodach Eurowizji. Polski największym sukcesem na ogół jest dostanie się do konkursowego finału, w którym zdobywaliśmy odległe lokaty. Eurowizję odroczono w roku zeszłym, gdyż nadeszła pandemia COVID-19, która załamała nie wyłącznie Europę, lecz również całą planetę. W tej edycji przedstawicielem Polski na konkursie Eurowizji został Rafał Brzozowski, który miał zamiar zachwycić fanów dobrej muzyki piosnką o tytule "The Ride". Z wybrania reprezentanta naszej ojczyzny dużo reporterów nie było uradowanych, jednak finalnie do podmiany nie doszło. Szkoda że byliśmy zobligowani znowu rozstać się z turniejem Eurowizji dużo szybciej, niż byśmy tego oczekiwali. Rafał Brzozowski, który był naszym reprezentantem na Eurowizji nie skokietował telewidzów i właśnie dlatego został wyeliminowany na etapie półfinału sześćdziesiątego piątego konkursu Eurowizji.

Telewidzowie z naszego kraju bez cienia wątpliwości są już bardzo wynudzeni tego rodzaju rozwojem sytuacji. "The Ride" czyli przyśpiewka śpiewana ze strony Rafała Brzozowskiego była szczerze mówiąc słaba i warto rozumieć to. Nie było nic efektywnego w tym kawałku co mogłoby wprawić w zachwyt sympatyków dobrej muzyki w Europie. To jest któraś z kolei edycja konkursu europejskiej piosenki, w trakcie którego przedstawiciel Polski nie potrafi zakwalifikować się do finału. Od wielu lat wybór przedstawicieli Polski na turniej Eurowizji nie idzie Polakom zbyt dobrze i z całą pewnością można zauważyć to. Musimy w takim przypadku wierzyć w to, że w przyszłym roku nasz reprezentant będzie mógł dostać się do finału o zwycięstwo w konkursie europejskiej piosenki. Niezwykle ważne w sytuacji takiej jak ta jest to, żeby wziąć prawidłowego artystę, który potrafić będzie zemocjonować publikę europejską. W przeciwnym razie ponownie nie będziemy mieć szans do finałowej batalii podczas konkursu Eurowizji.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij