poczetchorzowian.pl

Wywiad z Meghan Markle i księciem Harrym

Wywiad z Meghan Markle i księciem Harrym

20.03.2021, 09:48

W ostatnich dniach, czyli 7.03 o godzinie 20:00 odbył się wywiad znanej prezenterki Oprah Winfrey z księciem Harrym oraz jego żoną Meghan Markle. O spotkaniu tym stało się nieprawdopodobnie głośno i w dalszym ciągu jest to jeden z wiodących tematów wśród rozmaitych tabloidów. Po wyrzeczeniu się pary z rodziny królewskiej a także wyprowadzce do USA był to pierwszy wzajemny wywiad Harry'ego i Meghan. Na spotkaniu z Winfrey para wyjaśniła powody swych decyzji i przedstawiła własną wersję wydarzeń z życia na królewskim dworze. W czasie rozmowy pojawiły się oskarżenia rasizmu, obojętności i utrwalania kłamstw pdo adresem Pałacu Buckingham.

Na domiar tego, na podstawie upowszechnionego kilka dni temu sondażu ośrodka YouGov Brytyjczycy w całym nieporozumieniu w królewskiej rodzinie stoją bardziej po stronie królowej Elżbiety II i pozostałych członków rodziny niżeli Meghan i Harry'ego. Lecz nie można zaprzeczyć, że poparcie jest nadzwyczajnie zróżnicowane, w zależności od wieku i sympatii politycznych. Tabloidy brytyjskie , że jeśli tylko Harry i Meghan zapragnęliby w niedalekiej przyszłości powrócić na łono królewskiej rodziny, to właśnie tym wywiadem przekreślili ostatecznie swoją szansę. Poza wspomnianymi wcześniej kwestiami para królewska poruszyła także sferę myśli samobójczych Meghan oraz tego, że książe nie zauważał wcześniej tego, że jest on uwięziony, jak sam twierdzi.

Przedstawiciele kanału w serwisie społecznościowym jakim jest YouTube, którzy zajmują się fabrykowaniem poszczególnych informacji Archie Manners i Josh Pieters, zachęcili 4 ekspertów omawiających w publikatorach sprawy rodziny królewskiej na omówienie wywiadu 2 dni przed jego emisją. Doświadczeni profesjonaliści, w tym poprzedni prasowy sekretarz brytyjskiej królowej, omówili całą rozmowę, sugerując jednocześnie Oprah subiektywizm a z kolei Meghan wykorzystywanie ostrego a także bezkompromisowego języka. Wywiad Oprah Winfrey z Harrym oraz Meghan Markle ukazany został w wieczornym TVN24. Co istotne, wywiad ten podglądało średnio około 1mln odbiorców. Stacja telewizyjna była wtedy wiceliderem na rynku, wyprzedzając tym samym Polsat i TVN.

Jednakowoż mówi się, jakoby wywiad ten udowodnił legendę dotyczącą Winfrey jako redaktorki, która może wykrzesać ze swojego rozmówcy wnikliwie wszystko. Mając na względzie niesłychane szczegóły pary książęcej media piszą o "telewizyjnej rozmowie dekady", jednak Oprah przyczyniała się do tego już wiele razy. Bez wątpliwości można przyznać, iż fakt ten będzie w ciągu najbliższych tygodni zapewne cały czas komentowany.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij