poczetchorzowian.pl

Pol'and'Rock Festival 2018

Pol'and'Rock Festival 2018

02.09.2018, 15:01

Po raz pierwszy jeden z najpopularniejszych i największych festiwali w naszym kraju, odbył się jako Pol'and'Rock Festival. Dawny „Przystanek Woodstock”, który dumnie nosił tę nazwę od 1995 roku, zmienił ją poprzez względy prawne. Tego roku jeden z najpiękniejszych festiwali na Ziemii odbywał się 24 raz. Już 15 raz Pol'and'Rock Festival organizowany jest w Kostrzynie nad Odrą i jak co roku przyciąga ogromne tłumy fanów muzyki i magicznego klimatu tego wyjątkowego festiwalu.

Droga, którą przebył Pol'and'Rock Festival jest długa, a festiwal zmieniał się i ewoluował z upływem czasu. Na jego rozwój miało wpływ nie tylko rosnące zainteresowanie sympatyków muzyki, ale również, rosnąca liczba sponsorów festiwalu. Dzięki temu festiwal wydłużył liczbę dni z pierwotnych dwóch na trzy, powiększyła się ilość koncertów gwiazd zagranicznych oraz liczba ludzi zainteresowanych tym eventem. Od wielu lat liczba „woodstockowiczów” waha się między 300 a 750 tysięcy. Pol'and'Rock Festival jest całkowicie darmowy, ale pomimo tego, każdy może się tam czuć bezpiecznie, dzięki pilnującym porządku służbom, mocno wspierane nazywanych „Pokojowym Patrolem”.

Pol'and'Rock Festival wiele razy startował w konkursach mających na celu wyłonienie najlepszych europejskich i światowych festiwali. Jego organizacja odbywa się na światowym poziomie. Jednak uczestnicy cenią sobie najbardziej coś więcej niż tylko dobrą organizację. Osoby, które od lat uczestniczą w Pol'and'Rock Festival cieszą się przede wszystkim niezwykłym, panującym na nim, klimatem i atmosferą przepełnioną wzajemną akceptacją i radością. Festiwal ten jest miejscem, które pozwala na bezgraniczną i bezpieczną zabawę w rytm pięknej muzyki. Dzięki Akademii Sztuk Przepięknych, która organizuje wiele warsztatów i spotkań, uczestnicy mogą odbyć rozmowy z ciekawymi ludźmi, poddać się medytacji oraz zgłębiać wiedzę z przeróżnych dziedzin nauk.

Jedno jest pewne – warto przeżyć choć raz cudowne momenty wraz z innymi fanami muzyki i festiwalowego klimatu. Istnieje ogromna szansa, że doświadczając tych emocji, również zostaniesz fanem festiwalu i powrócisz na Pol'and'Rock za rok!

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij