poczetchorzowian.pl

Wynik 1:1 w spotkaniu polskiej kadry z rosyjską ekipą. W kolejnym tygodniu rozgrywane będą Starego Kontynentu mistrzostwa w piłce nożnej!

Wynik 1:1 w spotkaniu polskiej kadry z rosyjską ekipą. W kolejnym tygodniu rozgrywane będą Starego Kontynentu mistrzostwa w piłce nożnej!

11.06.2021, 09:38

Aktualnie piłka nożna to najbardziej popularna dyscyplina sportu w polskim państwie. Nie powinno w takiej sytuacji nikogo zaskakiwać to, że tak wielu piłkarskich sympatyków wyczekuje na zbliżające się Mistrzostwa Europy. Będzie grać tam polska reprezentacja, która grać będzie w grupie z hiszpańską drużyną, słowackim zespołem a także Szwecją. Należy mieć świadomość faktu, iż nie są to najprostsi konkurenci, lecz mamy spore szanse na zakwalifikowanie się do kolejnej rundy. Niezwykle istotne będzie w takim przypadku to, by pokazać się z najwybitniejszej strony. W zeszłym tygodniu narodowa reprezentacja rozgrywała starcie towarzyskie z rosyjską kadrą, która też grać będzie na Mistrzostwa Europy. Po raz pierwszy od kilku miesięcy piłkarscy sympatycy mogli być na stadionie i byli na pewno zachwyceni. W tym meczu brakowało jednak wiele emocji i ostatecznie narodowa drużyna zagrała na remis z kadrą Rosji 1:1. Gola dla zespołu polskiego już w 4 minucie ustrzelił Świerczok Jakub, z kolei dla Rosji strzelił Wiaczesław Karawajew.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij