poczetchorzowian.pl

Wygrana Trójkolorowych nad Chorwacją.

Wygrana Trójkolorowych nad Chorwacją.

08.09.2020, 12:31

W pojedynku mistrzów świata z Chorwatami mieliśmy okazję zobaczyć wiele bramek. Ostateczny wynik spotkania to 4:2 dla Francji. Tym samym drużyna z Bałkanów nie dała rady odegrać się za finałowe starcie mistrzostwa świata w piłce nożnej w rosyjskiej stolicy. Mistrzowie świata okazali się w tym spotkaniu delikatnie mocniejsi od Chorwatów.

Spora ilość dziennikarzy postrzegało ten pojedynek wyrównanie rachunków za finał mundialu na rosyjskiej ziemi. Początek pojedynku jedynie to potwierdzały. Zawodnicy z Bałkanów prezentowali się zdecydowanie odważniej. Tworzyli wiele sytuacji. Pierwszą bramkę dla zawodników z Bałkanów zdobył Lovren Dejan. Decydujące zagranie w tej akcji wykonał Lucas Hernandez. Po kwadransie zawodnicy gości prowadzili 1:0.

Mistrzowie świata nie byli w stanie spowolnić następnych ataków tworzonych przez zespół Chorwacji. Fantastycznie wystąpił golkiper Chorwacji. Jego interwencja zatrzymała Griezmanna przed zdobyciem gola. Zawodnik Barcelony zdobył trafienie kilka minut później. W tej akcji golkiper wicemistrzów świata nie miał szans na obronę.

Sporo bramek w meczu.

Remis nie zadowalał zawodników obu zespołów. Najlepsze ekipy ostatniego mundialu marzyły jedynie wygraną w tym pojedynku. Tak więc przez cały czas fani mogli podziwiania fantastycznych zagrań. Liczba goli jest tego idealnym tego przykładem. Na stadionie we Francji widzieliśmy świetny mecz.

Na koniec pierwszej połowy starcia francuscy piłkarze rozpoczęli odrabiać straty. Niesamowicie istotna w w tej sytuacji była dyspozycja Anthony'ego Martiala, który strzelił trafienie dające nadzieje drużynie Francji. Mecze w ramach Nations Cup potrafią zapewnić sympatykom futbolu wiele fascynujących emocji. Zawodnicy tych dwóch reprezentacji pokazali wysokie umiejętności widzom w całej Europie. Na pewno wiele telewidzów może być usatysfakcjonowanych. Finalnie z trzech punktów cieszyli się gospodarze.

Reprezentanci Chorwacji byli zmuszeni do pogodzenia się z porażką. Chorwaci pokazali się z wyśmienitej strony. Dla Francji to kolejna wygrana w tym turnieju.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij