poczetchorzowian.pl

Współdzielenie konta ze znajomymi może być znacznie bardziej skomplikowane! Pojawi się za jakiś czas nowy system weryfikacyjny na portalu Netflix.

Współdzielenie konta ze znajomymi może być znacznie bardziej skomplikowane! Pojawi się za jakiś czas nowy system weryfikacyjny na portalu Netflix.

09.06.2021, 11:12

Sympatycy ekranizacji filmowych oraz produkcji odcinkowych są trochę przejęci, ponieważ z Internetu spływają bolesne powiadomienia. Rozpoznawana pod nazwą Netflix strona internetowa z VOD planuje uniemożliwić swoim płatnikom współdzielenie kont. Do tego momentu była to strasznie poręczna i bardzo rozpoznawalna funkcja. Za pojedynczy rachunek opłaty reguluje mnóstwo klientów i oni mogą być w zróżnicowanych pomieszczeniach. Całe szczęście platforma internetowa VOD Netflix nie zapowiedziała absolutnego zakazu dzielenia kont, ale postanowiła stworzyć swego rodzaju utrudnienie. Netflix platforma internetowa z VOD planuje to żeby zatrzymać rozdzielenie kont klientom, którzy nie gromadzą się w tym samym mieszkaniu. Na ekranie telewizora będzie się ukazywać zawiadomienie, które na calu ma wymusić na płatniku potwierdzenie tego, że to właśnie on jest głównym posiadaczem. Lider wśród portali internetowych VOD ma zamiar wysłać zatwierdzający ciąg liczb na dany adres zamieszkania lub nr telefonu. W sytuacji jak ta osoby korzystające z konta powinni o tym wiedzieć, iż mogą pojawić się modyfikacje podczas korzystania z strony internetowej VOD Netflix.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij