poczetchorzowian.pl

Fantastyczne spotkanie na starcie rozgrywek Ekstraklasy! Dużo bramek i triumf wicemistrza kraju nad zawodnikami Piasta z Gliwic!

Fantastyczne spotkanie na starcie rozgrywek Ekstraklasy! Dużo bramek i triumf wicemistrza kraju nad zawodnikami Piasta z Gliwic!

27.07.2021, 14:04

Widzowie nożnej piłki otrzymali okazję żeby śledzić niezwykłe widowisko na murawie gliwickiego Piasta. Miejscowa drużyna Piasta Gliwice w niedziele popołudniu podejmowała na własnym stadionie reprezentantów wicemistrza polskiej ligi. Dobrze stwierdzić, że to było niesamowicie potężne połączenie jak na otwierającą rundę najnowszego sezonu ligi polskiej. Bez żadnych wątpliwości każdy kibic nożnej piłki z naszego kraju był ukontentowany z oglądania takiego starcia. W trakcie pojedynku padło pięć goli i warto to zrozumieć, iż obie ekipy były niesamowicie blisko trzech punktów. W ostatecznym rozrachunku to zawodnicy drużyny wicemistrza kraju mogli cieszyć się z premierowego zwycięstwa w świeżo startującym sezonie ligi polskiej. Reprezentanci gliwickiego Piasta odnotowali przegraną rezultatem 2:3 i na premierową wygraną będą musieli czekać przynajmniej do następnego tygodnia. W kolejną sobotę ich oponentami będą gracze Stali z Mielca. Podopieczni trenera Fornalika z całą pewnością będą mieli chęć się zrehabilitować po porażce w inaugurującej serii gier nowego sezonu ligi polskiej.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij