poczetchorzowian.pl

Fantastyczne doznania w dodatkowym czasie gry batalii z drużyną narodową Anglii! Szymański Damian ustrzelił gola i został nazwany herosem polskiej reprezentacji!

Fantastyczne doznania w dodatkowym czasie gry batalii z drużyną narodową Anglii! Szymański Damian ustrzelił gola i został nazwany herosem polskiej reprezentacji!

11.09.2021, 10:56

Polska drużyna narodowa rozgrywająca spotkania na stadionie w Warszawie bywa bardzo ciężka do powstrzymania i znany jest ten fakt od dekady. Faktycznie nieczęsto ponosimy porażki na tym placu gry i dobrze mieć świadomość tego, że spora w tym zasługa kibiców piłki nożnej z Polski. Gdy Narodowy wypełnia się do ostatniego krzesełka zawodnicy naszego zespołu dostają nadprogramowego przypływu energii. Zawodnicy szkoleniowca Paulo Sousy w zmaganiach eliminacyjnych do katarskich mistrzostw świata prezentują się do tego momentu całkiem nieźle, ale ich dyspozycja oddalona jest od ideału. Naszych reprezentantów w środę na wieczór czekał naprawdę ciężki test, jakim z pewnością był mecz z drużyną Anglii. Każdy piłkarski fanatyk z naszego kraju potrafił zrozumieć to, jak ciężkim rywalem w dziejach meczów naszej narodowej kadry są zawodnicy angielscy. Lecz w takiej sytuacji nie mogliśmy sobie pozwolić na zawahanie, gdyż najistotniejsze było zdobycie jak największej ilości punktów.

Przed tym pojedynkiem nasza drużyna była od samego początku skazywana na przegraną. Jednakże trzeba brać pod uwagę to, iż gracze z Polski w wielu przypadkach bardzo są w stanie się zmotywować na pojedynki ze znacznie silniejszymi. Identycznie było podczas tego spotkania i warto zaznaczyć, przez długi czas można było nawet twierdzić, że nasza drużyna może rywalizować o wygraną z wicemistrzami Starego Kontynentu. Okazało się to niesamowicie trudne starcie dla Polski i bez najmniejszych wątpliwości powinniśmy ich chwalić za walkę do końca spotkania. Wydawać się mogło, że może to być koniec nadziei o pozytywnym rezultacie, w momencie, kiedy gola w 80 min. strzelił Kane Harry. Reprezentacja polska piłkarska cały czas poszukiwała okazji do zdobycia gola i nie planowała się poddać. W dodatkowym czasie pojedynku, który doliczył sędzia bramkę na wagę remisowego rezultatu zdobył piłkarz ateńskiego AEK-u Szymański Damian. To była z całą pewnością fantastyczna chwila dla tego polskiego piłkarza. Drużyna narodowa Polski w ostatecznym rozrachunku zdołała wywalczyć korzystny wynik na Stadionie Narodowym podczas meczu z zespołem Anglii i za sprawą tego nadal posiada duże szanse na awans na światowe mistrzostwa.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij