poczetchorzowian.pl

Dobry mecz dla drużyny z Mediolanu. Remis na Old Trafford

26.03.2021, 14:57

To bez wątpienia fakt, że piłka nożna to jedna z najbardziej sławnych sportowych dyscyplin na ziemi. Prawie że co dzień przed ekranami siada sporo sympatyków, którzy bardzo chcą spoglądać na swoich zawodników na murawie. Chociażby dlatego stworzone zostały różnego typu zmagania, które grupują najbardziej uzdolnione drużyny z całej Europy. Aktualnie najbardziej emocjonującymi rozgrywkami jest Liga Mistrzów. To właśnie w Lidze Mistrzów możemy spotkać najzdolniejsze drużyny ze Starego Kontynentu minionego sezonu. Została stworzona jednak również Liga Europy, do której toczą między sobą pojedynki delikatnie mniej skuteczne kluby. Nie znaczy to jednak, że Europa League nie ma emocji. Grane w tych rozgrywkach starcia zazwyczaj są niezwykle fascynujące i możemy zobaczyć ogromną ilość goli. W dzisiejszym artykule chcielibyśmy się skoncentrować na pojedynku [Manchesteru United|United z Manchesteru|drużyny z Manchesteru} z Milanem. To dwie drużyny, które jeszcze niedawno święciły triumfy na kontynencie europejskim, a w tej chwili skupiają się nad odbudowaniem własnej siły.

Zdaniem wielu znawców to jest jedna z najciekawszych duetów 1/8 finału zmagań Ligi Europy. Największym mankamentem tego starcia jest to, że kibice nie mogą oglądać go na żywo z krzesełek stadionowych. Fenomenalnie ten mecz rozpoczęli gracze gości. wicelider Premier League słabo rozpoczął ten pojedynek i jedenastka z Mediolanu chciała szybko wykorzystać to. AC Milan w ciągu piętnastu minut strzelił do siatki dwa razy. Te gole nie były jednak przyznane. Dwukrotnie trafienia graczy Milanu były unieważniane przez arbitra tego spotkania. W pierwszej połowie fani przed odbiornikami nie zobaczyli goli. Sporo emocji było jednak w drugiej odsłonie. Kolejna połowa znacznie lepiej rozpoczęła się dla Czerwonych Diabłów. Ponownie swoją doskonałą formę zaprezentował Bruno Fernandes. Fenomenalnie podał piłkę do Amada Diallo, a on bez większych kłopotów wpakował piłkę do siatki ekipy z Mediolanu. Wyglądało na to, iż piłkarze gospodarzy dowiozą przewagę do końca pojedynku, jednak wicelider Serie A zdołał trafić na remis w ostatnich minutach. Dla drużyny z Mediolanu trafienie upolował Simon Kjaer i pojedynek skończył się rezultatem 1:1.